- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC YCM SUPERMAX
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC YCM SUPERMAX V 146 B
Vertikální obráběcí centrum CNC YCM SUPERMAX V 146 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A2064273 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 620 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 630 mm |
| Celkový příkon | 45 kW |
| Výška stroje | 3050 mm |
| Délka stroje | 3090 mm |
| Šířka stroje | 3870 mm |
| Hmotnost stroje | 11.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |












































