- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Vertikální vyvrtávačky
- ›
- Vertikální vyvrtávačky TOS
- ›
- Vertikální vyvrtávačky TOS WHN 110 MC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1400 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 5000 kg |
| Maximální průměr vrtání | 112 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 37 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
















































