- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Vnitřní brusky
- ›
- Vnitřní brusky STANKOIMPORT
- ›
- Vnitřní brusky STANKOIMPORT 3K229V
Vnitřní bruska STANKOIMPORT 3K229V
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Mexiko |
| kraj | Puebla |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 16 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka otvoru broušené | 1300 mm |
| Maximální průměr otvoru broušené | 800 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Hmotnost stroje | 8.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































