- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Vnitřní brusky
- ›
- Vnitřní brusky VOUMARD
- ›
- Vnitřní brusky VOUMARD 240 F 3 X 2 YZ / 550
Vnitřní bruska VOUMARD 240 F 3 X 2 YZ / 550
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka otvoru broušené | 750 mm |
| Maximální průměr otvoru broušené | 100 mm |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 6 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 60000 1/min |
| Výkon pohonu vřetena obrobku | 2 kW |
| Celkový příkon | 18 kW |
| Hmotnost stroje | 5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































