Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1320.8 mm |
| Šířka pracovního stolu | 660.4 mm |
| Délka pojezdu osy Z | 203.2 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 4.6 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 4.6 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 4.6 m/min |
| Výkon čerpadla | 22.4 kW |
| Maximální pracovní tlak | 275.8 MPa |
Zařízení | |
|---|---|
| OMAX CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |









































