- UniMachines
- ›
- Hoblovky
- ›
- Vodorovné obrážečky
- ›
- Vodorovné obrážečky Stanko
- ›
- Vodorovné obrážečky Stanko 7 B 35
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka zdvihu jezdce | 500 mm |
| Délka stolu | 500 mm |
| Šířka stolu | 360 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































