- UniMachines
- ›
- Vysokozdvižné vozíky
- ›
- Vozíky s bočním ložením
- ›
- Vozíky s bočním ložením FIORA
- ›
- Vozíky s bočním ložením FIORA C-LT 30F
Vozík s bočním ložením FIORA C-LT 30F
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Tarn-et-Garonne |
| Rok výroby | 2013 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 19061 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální nosnost | 2.5 t |
| Maximální výška zdvihu | 5500 mm |
| Vidlice délka | 500 |
| Výška vozíku | 2500 mm |
| Délka vozíku | 3500 mm |
| Šířka vozíku | 1700 mm |
| Hmotnost vozíku | 1173 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Typ napájení: elektrický | |
| Pevné pneumatiky | |
| Boční posunovač | |












































