- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Vrtačky souřadnicové
- ›
- Vrtačky souřadnicové MOORE
- ›
- Vrtačky souřadnicové MOORE NO 3
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 610 mm |
| Šířka pracovního stolu | 280 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 60 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2250 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 450 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 280 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |









































