- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Vrtačky souřadnicové
- ›
- Vrtačky souřadnicové OERLIKON
- ›
- Vrtačky souřadnicové OERLIKON KC 4
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1200 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1200 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1050 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1560 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 850 mm |
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 3000 mm |
| Hmotnost stroje | 16 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |















































