- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy ERMAK
- ›
- Vysekávací lisy ERMAK CPP 1270x30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7963 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 30 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6.4 mm |
| Délka stolu (X) | 4000 mm |
| Šířka stolu (Y) | 2450 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 2000 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 1270 mm |
| Celkový příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 2330 mm |
| Délka stroje | 4250 mm |
| Šířka stroje | 4000 mm |
| Hmotnost stroje | 11 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Bosch Rexroth AG | |

















































