- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy EUROMAC
- ›
- Vysekávací lisy EUROMAC CX 75030 CNC
Vysekávací lis EUROMAC CX 75030 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu (X) | 750 mm |
| Šířka stolu (Y) | 1200 mm |
| Celkový příkon | 4 kW |
| Hmotnost stroje | 3.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |














































