- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy TRUMPF
- ›
- Vysekávací lisy TRUMPF Trumatic 2000 R
Vysekávací lis TRUMPF Trumatic 2000 R
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihočeský kraj |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 2732 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 180 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6.4 mm |
| Délka stolu (X) | 1270 mm |
| Šířka stolu (Y) | 1270 mm |
| Celkový příkon | 8 kW |
| Výška stroje | 2070 mm |
| Délka stroje | 4100 mm |
| Šířka stroje | 5700 mm |
| Hmotnost stroje | 8000 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
























































