- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Zakružovačky profilů
- ›
- Zakružovačky profilů PBT
- ›
- Zakružovačky profilů PBT Arkus 12
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 7647 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet válců | 3 ks |
| Výška stroje | 820 mm |
| Délka stroje | 1125 mm |
| Šířka stroje | 950 mm |
| Hmotnost stroje | 0.44 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |









































