- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Zakružovačky profilů
- ›
- Zakružovačky profilů PBT INDUMASCH
- ›
- Zakružovačky profilů PBT INDUMASCH 25 PC 200
Zakružovačka profilů PBT INDUMASCH 25 PC 200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet válců | 3 ks |
| Počet poháněných válců | 3 ks |
| Výška stroje | 140 mm |
| Délka stroje | 1600 mm |
| Šířka stroje | 1200 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Hydraulický pohon | |





















































