- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Zakružovačky profilů
- ›
- Zakružovačky profilů SAF
- ›
- Zakružovačky profilů SAF CS 60
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 7639 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet válců | 3 ks |
| Výška stroje | 1400 mm |
| Délka stroje | 1450 mm |
| Šířka stroje | 700 mm |
| Hmotnost stroje | 0.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |





















































