Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 3.2 kW |
| Délka pracovního stolu | 2997.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1244.6 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 20 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (nerez ocel) | 10 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 8 mm |
| Délka pojezdu osy X | 114.3 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 17 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 17 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 17 m/min |
| Výška stroje | 2768.6 mm |
| Délka stroje | 13385.8 mm |
| Šířka stroje | 7239 mm |
| Hmotnost stroje | 16.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| TRUMPF CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |














































