- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HAAS
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC HAAS HS 1 RP
Horizontální obráběcí centrum CNC HAAS HS 1 RP
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 431.8 mm |
| Šířka pracovního stolu | 431.8 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 22.4 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 7500 1/min |
| Maximální vzdálenost od stolu k ose vřetena | 609.6 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 609.6 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 300.6 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 300.6 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 300.6 mm/s |
| Výška stroje | 2768.6 mm |
| Délka stroje | 3149.6 mm |
| Šířka stroje | 2286 mm |
| Hmotnost stroje | 7.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |













































