- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky
- ›
- 2D plazmové řezačky M G
- ›
- 2D plazmové řezačky M G TITAN
2D Plazmová řezačka M G TITAN
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 15240 mm |
| Šířka pracovního stolu | 3657.6 mm |
| Maximální výstupní proud | 200 A |
| Počet hlav s plazmovými hořáky | 2 ks |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 15.2 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 15.2 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 15.2 m/min |
Zařízení | |
|---|---|
| MG HYPERTHERM NAVIGATOR | |
| CNC řízení | |











































