- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy TSUGAMI
- ›
- Cnc soustruhy TSUGAMI MU 38 SY
CNC soustruh TSUGAMI MU 38 SY
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Colorado |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 248.9 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 20 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 20 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 11 kW |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 60 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 5000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 2 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 8 ks |
| Počet CNC řízených náprav | 6 ks |
| Délka soustruhu | 3530.6 mm |
| Šířka soustruhu | 2057.4 mm |
| Výška soustruhu | 1778 mm |
| Hmotnost soustruhu | 5.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18i-TA | |
| Bar podavač | |
| Dopravník třísek | |
| C-osa synchronní | |
| Y-osa | |
| Revolverové hlavy | |












































