Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon laseru | 5 kW |
| Počet hlav s lasery | 1 ks |
| Délka pojezdu osy X | 750 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 100 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 100 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 100 m/min |
| Maximální posuv při současném provozu osy pohonů X a Y | 173 m/min |
| Hmotnost stroje | 6.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| TRUMPF CNC | |
| CNC řízení | |
| 3D hlava | |
| CO2 laser plyn | |











































