- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Portálové brusky
- ›
- Portálové brusky Waldrich Coburg
- ›
- Portálové brusky Waldrich Coburg 40-15 S/4030 (2000x6000)
Bruska portálová Waldrich Coburg 40-15 S/4030 (2000x6000)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Skladové číslo | 142893445 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 6000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 8000 kg |
| Vzdálenost mezi rámy | 2200 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stolem a svislou osou vřetena | 1500 mm |
| Hmotnost stroje | 64 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)







































