- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty VERCON
- ›
- Vícevřetenové soustružnické automaty VERCON 1B265-6
Vícevřetenový soustružnický automaty VERCON 1B265-6
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 136984094 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 4000 mm |
| Maximální průměr soustružené tyče | 65 mm |
| Počet vřeten | 6 ks |
| Výkon vřetena | 30 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 73 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1590 1/min |
| Délka stroje | 6355 mm |
| Šířka stroje | 2050 mm |
| Výška stroje | 2170 mm |
| Hmotnost stroje | 14 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |










































