Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr nového brusného kotouče | 240 mm |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 1400 mm |
| Šířka stroje | 1400 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr nového brusného kotouče | 240 mm |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 1400 mm |
| Šířka stroje | 1400 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |