- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky rovinné
- ›
- Brusky rovinné ELB SHLIFF
- ›
- Brusky rovinné ELB SHLIFF SWBD-30 VA II
Bruska rovinná ELB SHLIFF SWBD-30 VA II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 450 mm |
| Maximální výška broušených obrobků (pro nový brusný kotouč) | 450 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 2000 kg |
| Průměr nového brusného kotouče | 450 mm |
| Maximální průměr brusného kotouče | 203 mm |
| Průměr otvoru ve brusného kotouče | 80 mm |
| Počet T-drážek v stolu | 3 ks |
| Výška stroje | 2700 mm |
| Délka stroje | 9000 mm |
| Šířka stroje | 2450 mm |
| Hmotnost stroje | 12.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Elektromagnetický upínač | |
| Demagnetizační sklíčidla | |




















































