- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Brusky rovinné
- ›
- Brusky rovinné ZIERSCH BALTRUSCH
- ›
- Brusky rovinné ZIERSCH BALTRUSCH FS 8.30 CNC
Bruska rovinná ZIERSCH BALTRUSCH FS 8.30 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 300 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 9 kW |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810 GA 1 | |












































