- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO BMC 30
Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO BMC 30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1020 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 500 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 760 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 610 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HURCO CNC CONTROL | |











































