- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky ARNO NOMO
- ›
- CNC frézky ARNO NOMO FBF 1500 CNC SELCA 1000
CNC frézka ARNO NOMO FBF 1500 CNC SELCA 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 680 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Celkový příkon | 17 kW |
| Hmotnost stroje | 7.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SELCA 1000 | |









































