- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky ARNO
- ›
- Univerzální frézky ARNO NOMO F 250
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1300 mm |
| Šířka pracovního stolu | 300 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Celkový příkon | 7.8 kW |
| Hmotnost stroje | 2.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |









































