- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy ERMAKSAN
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy ERMAKSAN ERMAK AP 2600-80
CNC hydraulický ohraňovací lis ERMAKSAN ERMAK AP 2600-80
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 80 t |
| Příkon | 7.5 kW |
| Výška stroje | 2750 mm |
| Délka stroje | 2900 mm |
| Šířka stroje | 2150 mm |
| Hmotnost stroje | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |













































