- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy FAMOT
- ›
- Cnc soustruhy FAMOT 400 CNC
CNC soustruh FAMOT 400 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 290 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 10 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 15 m/min |
| Průměr otvoru vřetena | 72 mm |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Průměr pinoly koníku | 80 mm |
| Maximální délka zdvih pinoly koníku | 100 mm |
| Délka soustruhu | 4000 mm |
| Šířka soustruhu | 1940 mm |
| Výška soustruhu | 1730 mm |
| Hmotnost soustruhu | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| GE Fanuc Series OTC | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| Připojení RS | |
| Lineární snímače v ose Z | |
| Lineární snímače v ose X | |
| Vřeteno s průchozím otvorem | |
| Revolverové hlavy | |
| Hydraulické sklíčidlo | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |





















































