- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE EVOLUTION 2
Elektroerozivní drátová řezačka AGIE EVOLUTION 2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | West Sussex |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Maximální délka pojezd X-osy | 350 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 250 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 256 mm |
| Maximální sklon z drátu (+ -) | 30 st |
| Maximální délka obrobků (X) | 750 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 550 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 250 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| AGIEMATIC VISION | |
| CNC řízení | |













































