- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní hloubení
- ›
- Elektroerozivní hloubení CHARMILLES
- ›
- Elektroerozivní hloubení CHARMILLES ROBOFORM 20
Elektroerozivní hloubička CHARMILLES roboform 20
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 00187 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Délka stolu | 560 mm |
| Šířka stolu | 400 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 230 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 220 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 320 mm |
| Maximální zatížení stolu | 500 kg |
| Maximální hmotnost elektrody | 200 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Připojení RS | |
| Obíhat | |
| C-osy (rotace elektroda) | |
| Měřicí sonda pro obrobky | |
| Časopis elektrody | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |












































