- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC TAKUMI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC TAKUMI V 11 (A)
Vertikální obráběcí centrum CNC TAKUMI V 11 (A)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 00070 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1350 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 800 kg |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet synchronních náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Minimální vzdálenost vřetena od stolu | 150 mm |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 700 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 550 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 15 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 15 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 15 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| MITSUBISHI MELDAS 65 | |
| Připojení RS | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| Měnič reguluje otáčky vřetena | |
| Plynulé nastavení vertikální otáček vřetena | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)







































