- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Frézky nástrojařské
- ›
- Frézky nástrojařské DECKEL
- ›
- Frézky nástrojařské DECKEL FP 1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1973 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 650 mm |
| Šířka pracovního stolu | 350 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 3.4 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 350 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 340 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 150 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 8.3 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































