- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Frézky nástrojařské
- ›
- Frézky nástrojařské MACMOM
- ›
- Frézky nástrojařské MACMOM M 200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 280 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 3.4 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 37 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1900 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 230 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 390 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 6.3 mm/s |
| Výška stroje | 1200 mm |
| Délka stroje | 1500 mm |
| Šířka stroje | 1700 mm |
| Hmotnost stroje | 1.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































