- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra MAZAK
- ›
- Frézovací a soustružnické centra MAZAK QTZ 250MY-2T
Frézovací a soustružnické centrum MAZAK QTZ 250MY-2T
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 504.4 mm |
| Maximální průměr soustružení | 374.7 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 0.2286 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 6.9 m/min |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4000 1/min |
| Počet nástrojů v zásobníku | 12 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































