- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra
- ›
- Frézovací a soustružnické centra MORI SEIKI
- ›
- Frézovací a soustružnické centra MORI SEIKI NL3000Y/3000
Frézovací a soustružnické centrum MORI SEIKI NL3000Y/3000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Platba na splátky |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 3121.7 mm |
| Maximální průměr soustružení | 419.1 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 30 1/min |
| Průměr pinoly koníku | 149.9 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Protilehlé vřeteno | |









































