- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy FAGOR
- ›
- H rám hydraulické lisy FAGOR TLE 2-630-3600-1250
H rám hydraulický lis FAGOR TLE 2-630-3600-1250
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Švýcarsko |
| kraj | Sankt Gallen |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 630 t |
| Délka pracovního stolu | 3600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1250 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 315 mm |
| Rychlost pístnice (lisování) | 45 mm/s |
| Příkon | 117.5 kW |
| Výška stroje | 6350 mm |
| Délka stroje | 4970 mm |
| Šířka stroje | 3750 mm |
| Hmotnost stroje | 142 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS S 5 | |
| CNC řízení | |












































