- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy ONA-PRES
- ›
- H rám hydraulické lisy ONA-PRES EBd-80-3,7-AH
H rám hydraulický lis ONA-PRES EBd-80-3,7-AH
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Švýcarsko |
| kraj | Sankt Gallen |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 800 t |
| Délka pracovního stolu | 3700 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2200 mm |
| Maximální vzdálenost mezi stoly | 2200 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 1200 mm |
| Rychlost pístnice (bez zatížení) | 500 mm/s |
| Rychlost pístnice (lisování) | 45 mm/s |
| Rychlost pístnice (návrat) | 400 mm/s |
| Maximální zdvih vyhazovače | 200 mm |
| Příkon | 255 kW |
| Hmotnost stroje | 160 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Pneumatické vyhazovač | |
| CE prohlášení | |












































