- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy JENNY
- ›
- H rám hydraulické lisy JENNY RZ- 205-3-600
H rám hydraulický lis JENNY RZ- 205-3-600
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 3 t |
| Minimální vzdálenost mezi stoly | 500 mm |
| Maximální zdvih pístnice | 200 mm |
| Příkon | 15 kW |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































