- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Horizontální frézky
- ›
- Horizontální frézky WMW- FRITZ HECKERT
- ›
- Horizontální frézky WMW- FRITZ HECKERT FW 400x 1600
Horizontální frézka WMW- FRITZ HECKERT FW 400x 1600
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 345 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Celkový příkon | 9 kW |
| Hmotnost stroje | 3.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































