- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Lisy vřetenové
- ›
- Lisy vřetenové WMW MORGENROETHE
- ›
- Lisy vřetenové WMW MORGENROETHE PSHZ 25 I
Lis vřetenový WMW MORGENROETHE PSHZ 25 I
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1968 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Jmenovitá tlaková síla | 25 t |
| Délka pracovního stolu | 505 mm |
| Šířka pracovního stolu | 415 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 250 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 400 mm |
| Průměr otvoru v pracovním stole | 125 mm |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 1550 mm |
| Šířka stroje | 1550 mm |
| Hmotnost stroje | 1.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































