- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC KIA
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC KIA HS-63 G
Horizontální obráběcí centrum CNC KIA HS-63 G
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 629.9 mm |
| Šířka pracovního stolu | 629.9 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1200.2 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 18.7 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 6500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 849.9 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 749.8 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 15-M | |












































