- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MITSUI SEIKI
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC MITSUI SEIKI HJ -100 A
Horizontální obráběcí centrum CNC MITSUI SEIKI HJ -100 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800.1 mm |
| Šířka pracovního stolu | 800.1 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 240 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 15 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1574.8 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1219.2 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 15-M | |
| Chlazený kapalinou | |













































