- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC WILLEMIN MACODEL
- ›
- Horizontální obráběcí centra CNC WILLEMIN MACODEL W 510
Horizontální obráběcí centrum CNC WILLEMIN MACODEL W 510
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra WILLEMIN MACODEL › |
| Výrobce | WILLEMIN MACODEL › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Bas-Rhin |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 25 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 41 ks |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 18000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 320 mm |
| Celkový příkon | 40 kW |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 160i-MB | |
| Chlazený kapalinou | |












































