- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky WMW
- ›
- Univerzální hrotové brusky WMW SA 315/1 X 1000
Univerzální hrotová bruska WMW SA 315/1 X 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Bas-Rhin |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 630 mm |
| Výška hrotu | 315 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 400 kg |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 1500 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena obrobku | 500 1/min |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Výška stroje | 1500 mm |
| Délka stroje | 3800 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 4.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































