- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky Nuova Alesatrice Montante Mobile 160
- ›
- Horizontální vyvrtávačky Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 160 CNC
Horizontální vyvrtávačka Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 160 CNC
| Kategorie | Vyvrtávačky Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 › |
| Výrobce | Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Záruka 24 měsíců |
| Technický stav | Nepoužitý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 160 mm |
| Délka pracovního stolu | 2500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 40000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 60 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 3000 1/min |
| Maximální délka zdvih vřetena | 1200 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 6000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 800 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain 530 | |
| CNC řízení | |
| Otočný pracovní stůl (1 osa) | |











































