- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Portálové frézky CNC
- ›
- Portálové frézky CNC Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC
- ›
- Portálové frézky CNC Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC 2200 x 6000 mm
Portálová frézka CNC Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC 2200 x 6000 mm
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC › |
| Výrobce | Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 6000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2200 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 11000 kg |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2500 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































