- UniMachines
- ›
- Vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS
- ›
- Horizontální vyvrtávačky TOS WHQ 13.8 H
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vrtání vřetena | 130 mm |
| Délka pracovního stolu | 2200 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1800 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 12000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 37 kW |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 3500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 133.3 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 133.3 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 133.3 mm/s |
| Hmotnost stroje | 38 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 | |
| CNC řízení | |
| Otočný stůl | |















































