- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Portálové frézky CNC
- ›
- Portálové frézky CNC INNSE
- ›
- Portálové frézky CNC INNSE ATLAS CF-GM-S-WZ 4500 CNC
Portálová frézka CNC INNSE ATLAS CF-GM-S-WZ 4500 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 14000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 4000 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 55 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 83 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 14000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 6000 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| NUM 760 F | |












































